Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 116 produktów
Sortuj:
Znaleziono 116 produktów

Rogal do karmienia jako niezbędne akcesorium w wyprawce dla mamy i dziecka

Narodziny to wielkie wydarzenie i trzeba być do niego odpowiednio przygotowanym. Poduszka do karmienia powinna być również częścią arsenału niezbędnych rzeczy zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Rogal do karmienia będzie nieocenionym pomocnikiem mamy w pierwszych chwilach macierzyństwa. Opieka nad dzieckiem jest trudnym i mozolnym zadaniem. Warto więc zainwestować w sprzęt, który pomoże świeżo upieczonej mamie opiekować się noworodkiem. Do tego należą przede wszystkim rogale do karmienia. Produkt ten dostosowany jest do potrzeb matek i ich dzieci. Poduszki do karmienia pomagają znaleźć wygodną pozycję i stabilizują postawę. W rogalu zastosowano również grubą gumę, dzięki czemu poduszka pozostaje na swoim miejscu, nawet jeśli matka zmieni postawę podczas karmienia.

Poduszka do karmienia - do czego służy?

Rogal do karmienia dzięki swojemu kształtowi ułatwia mamom karmienie piersią, jak i butelką. Poduszki do karmienia podtrzymują ramiona, amortyzują kręgosłup i pomagają dziecku utrzymać prawidłową postawę. Od pierwszych chwil w objęciach matki dziecko nabiera poczucia bliskości i bezpieczeństwa. Ten gadżet przyda się nie tylko kobietom, ale także młodym tatusiom. Rogale do karmienia pozwalają na przyjęcie odpowiedniej pozycji podczas serwowania butelki z mlekiem. Ważne jest, że poduszki do karmienia przydają się również po zakończeniu żywienia mlekiem matki. Poduszka działa jako ochrona podczas leżenia lub jako wsparcie przy pierwszej próbie siadania.

Jak stosować rogal do karmienia?

Rogal do karmienia dla matek ma kształt odpowiednio dopasowany do kobiecego ciała i jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy położyć poduszkę na kolanach, wewnętrzną stroną poduszki skierowaną w stronę brzucha i wzdłuż dolnej części pleców. Następnie ułożyć dziecko w pozycji, w której będzie ono mogło swobodnie ssać. Głowa dziecka powinna być nieco wyżej niż reszta jego ciała. Wielu fizjoterapeutów doradza matkom używanie właśnie tych produktów, pomagających im utrzymać prawidłową postawę podczas karmienia piersią.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach