Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 189 produktów
Sortuj:
Znaleziono 189 produktów

Poduszki dla niemowląt

Narodziny dziecka to bardzo szczególny, ale też intensywny czas dla rodziców i ich otoczenia. Z tego powodu, należy skompletować wyprawkę i przygotować się na wiele sytuacji. Na początku warto zacząć od zaopatrzenia się w różne gadżety ułatwiające ten czas. Oprócz podstawowych rzeczy, takich jak butelka, smoczek czy łóżeczko, jednym z takich pomocnych akcesoriów są poduszki dla niemowląt - stworzone specjalnie z myślą o pierwszych dniach po narodzinach.

Poduszki dla dzieci

Na stronie znajdują się różnego rodzaju poduszki dla dzieci, które charakteryzują się innym zastosowaniem. Poduszki dostępne są również w odpowiednich kształtach, które mają konkretne znaczenie dla pozycji leżącej maluszka oraz w wielu opcjach kolorystycznych, które umożliwiają dopasowanie poduszki pod względem wizualnym np. do pokoju, wózka lub płci. Antywstrząsowa poduszka dla niemowląt to jedna z polecanych opcji, szczególnie w czasie podróży, ponieważ dokładnie podtrzymuje ona główkę dziecka, utrzymuje stabilizację i zabezpiecza przed ewentualnymi wstrząsami, które pojawiają się w czasie jazdy np. wózkiem czy samochodem. Główną z takich propozycji antywstrząsowej jest poduszka niemowlęca o nazwie motylek, która występuje w sklepie w wielu delikatnych kolorach i grafikach. Zaleca się używanie jej w takich sytuacjach, jak transport z niemowlakiem, ponieważ jej kształt dostosowuje się nie tylko do miejsca, w którym znajduje się dziecko, czyli w wózku bądź aucie, ale również do głowy. Dzięki temu niemowlę ma zapewniony komfort w czasie jazdy, a ryzyko wystąpienia negatywnego wpływu przez powstałe wstrząsy - minimalizuje się. Oprócz bezpieczeństwa i strony praktycznej, poduszka dla niemowlaka motylek, jak i inne rodzaje poduszek zostały wypełnione specjalnymi silikonowymi kulkami antyalergicznymi, które chronią i nadają poduszce sprężystości oraz powstały z najlepszych materiałów, takich jak bawełna czy bawełna wafel, czyli grubszy i bardziej miękki w dotyku materiał.


Ponadto wszystkie produkty w asortymencie posiadają certyfikat: OEKO-TEX Standard 100, który świadczy o tym, iż jakość produktów tekstylnych i włókienniczych mających bezpośredni kontakt ze skórą - jest wysoka i gwarantowana, a wiadomo, że skóra małego dziecka jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. Firma wspiera również polski rynek i stawia na jakość, dlatego poduszki zostały zaprojektowane i indywidualnie uszyte w Polsce, gdzie cały proces produkcji jest dokładnie kontrolowany. Wszystko to w celu jak najlepszej ochrony wszystkich użytkowników poduszek dla dzieci.


 

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach