Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 1262 produktów
Sortuj:
Znaleziono 1262 produktów

Wyprawka dla niemowlaka to temat ważny dla każdej mamy. Cyminka to jeden z najbardziej znanych sklepów internetowych pasjonujący się dostarczeniem tego typu rozwiązań zarówno dla młodych, jak i decydujących się na kolejne dziecko, mam. To bardzo przyjemne cieszyć się nadchodzącym szczęściem i móc zapewnić poprzez odpowiednie skompletowanie wygodnej wyprawki dla noworodka. Jednym z naszych topowych produktów z kategorii wyprawka dla niemowląt jest dwustronny kocyk dla najmłodszych.

Dostępne od ręki wzory to:

    misie koala

    pióra

    jeżyki

    dinozaury

    zwierzątka

    miki

Bardzo popularnym produktem są także ochraniacze w postaciwarkocza, które zapewniają dziecku dodatkową ochronę i ciepło w łóżeczku (np. chroni przed uderzeniem w szczebelki).

W sklepie online „Cyminka” z pewnością natkniesz się na wiele istotnych dodatków w temacie wyprawka dla noworodka, a popularną opcją jest możliwość skompletowania zestawu w ramach  akcesoriów do snu i zabawy: kołderek, poduszek, poszewek, narzutek, kokonów, ochraniaczy modułowych, czy przytulanek. Zestaw może mieć tyle elementów, ile nam wskażesz oraz zostać uszyty we wzorze, który wskażesz, albo razem wymyślimy. Wyprawka niemowlaka i jego wygodny sen, to kluczowy aspekt, który warto mieć na uwadze dla dobra dziecka, ale także zmęczonej mamy, dla której każda minuta spokojnego snu dziecka może być pożądaną chwilą odpoczynku tu i teraz. Chętnie zajmiemy się wyprawką niemowlęcą dla Ciebie, przygotowując starannie każde zamówienie. Zastanawiając się nad rolą odpowiedzialnej mamy, czy nawet ojca warto sprawdzić, co w temacie: wyprawka dla noworodka do domu oferuje i w czym może pomóc pracownia Cyminka.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach