Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 30 produktów
Sortuj:
Znaleziono 30 produktów

Pościel dla przedszkolaka Wafel

to bardzo ważny element jego rozpoczynającej się dopiero edukacji. Dobrana odpowiednio poprawi mu humor podczas godzin spędzonych poza domem. Wielobarwne wzory mogą też stać się inspiracją dla kolorowych snów.

Pościel przedszkolaka, która poprawia humor

Kiedy już dziecko przywyknie do przedszkola, może ono wydawać mu się rajem. Bo jest tu dużo kolegów i koleżanek, dużo zabawek, a właściwie każdego dnia ktoś przynosi z domu kolejne (nawet jeśli tylko na chwilę, to i tak jest to duże urozmaicenie).

Zanim jednak synek czy córka polubią swoją grupę, często przeżywają ciężkie chwile. Czas spędzony poza domem może im się wydawać zesłaniem, którego logiki nie rozumieją. I komplet pościeli dla przedszkolaka może być dla niego swojego rodzaju ukojeniem.

W skład takich zestawów wchodzą poduszka i kocyk. Obydwa elementy są kompaktowe i bardzo łatwo spakować je do specjalnego worka. Oczywiście mają wzory dostosowane do upodobań dzieci. Komplety pokryte są kwiatami, rakietami czy postaciami z kreskówek.

Już sam desing może małemu człowiekowi poprawić humor. Sprawić, że poczuje, że ma tutaj coś w stu procentach swojego.

Przy okazji wzory pozwolą na bezproblemowe odnalezienie własnego kompletu. Dlatego warto zadbać o to, aby dla dziecka do przedszkola kupić pościel możliwie jak najbardziej oryginalną.

Komplet pościeli dla przedszkolaka dostosowany do jego zainteresowań

Pościel przedszkolaka może być dla niego o wiele ważniejsza, niż wydaje się dorosłym. Bo zwyczaj leżakowania dzieci w placówkach, jest równie stary co dziwny... Najprawdopodobniej został wprowadzony po to, aby opiekunki miały odrobinę wytchnienia. Dzieci natomiast często są nim zaskoczone. Część też potrafi jasno zadeklarować, że nie spała popołudniami w domu i spać nie ma zamiaru w przedszkolu.

Pościel dla przedszkolaka pokryta ulubionymi wzorami, może stać się pożywką dla wyobraźni i pomóc przetrwać problematyczny czas leżakowania (przypomnijmy, że dla czterolatka ta godzina może wydawać się wiecznością).

Oczywiście warto zaopatrzyć się w pościel jak najlepiej dopasowaną do upodobań dziecka. W naszym sklepie dostępne są między następujące wzory:


  • Kosmos. Na kocyku i poduszce znajdą się planety, rakiety, gwiazdy. Wszystkie oczywiście narysowane w mocno groteskowym stylu. Taki zestaw świetnie sprawdzi się, jeśli w naszym domu rośnie mały odkrywca.
  • Dinozaury. Dinozaury zaraz po smokach są ulubionymi gadami dzieci. Pewnie dlatego, że kojarzą się z tajemnicą i cóż... bajkami. Kocyk w wielobarwne dinusie da wiele radości i inspiracji.
  • Maszyny budowlane. Głośne, duże, potężne. Ciężarówki, koparki i spychacze budziły zainteresowanie dzieci już na długo przed sukcesem Boba Budowniczego.
  • Postacie z kreskówek. Ulubieni bohaterowie zabaw w wyobraźni. Przy odrobinę szczęścia zające będą skakać nie tylko po kocyku, ale też w sennych marzeniach dziecka.
  • Wielobarwne serduszka. Starsze pokolenia uznają, że to pościel dla dziewczynek. W rzeczywistości jednak może ona równie mocno spodobać się chłopcom. Taki wzór jest radosny i najmocniej przypomni przedszkolakowi, że jest kochany.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach