Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij

Rożek niemowlęcy — wyjątkowy otulacz

Polecamy nasze miękkie rożki niemowlęce. Delikatny otulacz dla noworodka, to coś, co doceni każdy rodzić. Maluszek w nim, będzie czuł się bezpiecznie, zupełnie jak w brzuszku mamy. Rożek niemowlęcy to podstawowy element wyprawki. Posłuży Twojemu szkrabowi, już od pierwszych tygodni życia! Zapewni stabilne i bezpieczne oparcie dla dziecka podczas karmienia, a także idealnie sprawdzi się, jako pierwsza pościel w łóżeczku. Każdy otulacz dla niemowlaka jest szyty indywidualnie, dzięki czemu dopasujesz go, do wielkości dziecka. Zawinięte w rożek dziecko będzie się czuło bezpiecznie i komfortowo.  Otulacz można regulować, za pomocą szarfy. Rożek idealnie sprawdzi się, również jako mata do zabawy lub leżenia na brzuszku. Solidny i ciepły otulacz dla noworodka wykonany jest z bawełny, bawełny i bawełny wafel lub bawełny i tkaniny minky. Zewnętrzna strona otulacza posiada kolorowy, kojący w odbiorze element graficzny. Rożki niemowlęce wypełnione są antyalergiczną, puszystą włókniną silikonową, która zapewnia dziecku komfort i wygodę. Rożek to doskonały pomysł na prezent dla noworodka, który z pewnością posłuży bardzo długo. Bardzo funkcjonalny, ciepły i wygodny zarówno podczas snu, jak i karmienia maluszka. Zapewnia dziecku wygodę i spokojny sen. Dzięki temu dorosły również czuje się pewniej. Nasze rożki to wyjątkowa różnorodność przyjaznych dla skóry tkanin. Po rozłożeniu otulacz może służyć jako kołderka lub mata i być przydatny do czynności pielęgnacyjnych, lub zabaw.

Otulacz dla noworodka — potrzebny od pierwszego dnia

Już kilkanaście godzin po urodzeniu malucha w jego pobliżu pojawiają się najbliżsi i znajomi. Obejmujesz, tulisz i karmisz delikatnego noworodka. Z dumą pokazując go tym, których kochasz. To niezwykła i bardzo wzruszająca chwila. Dzięki rożkowi niemowlęcemu możesz pewnie i spokojnie trzymać i karmić dziecko. Na tym etapie potrzebujesz szczególnego komfortu i bezpieczeństwa dla swojego dziecka i dla siebie. Maluch jest ciepło otulony rożkiem, który jednocześnie podtrzymuje, jego bardzo delikatne ciałko szkraba. Pozwala bezpiecznie wziąć dziecko w ramiona lub położyć je do łóżeczka. Tata, starsze dzieci czy dziadkowie mogą bezpiecznie przeżywać ten wspaniały moment intymności z nowym członkiem rodziny.

Otulacz dla niemowlaka — komfort i wygoda

Rożki niemowlęce to bardzo praktyczne okrycie niemowlęcia, tworzące bezpieczne „gniazdo”. Dzięki temu trzymanie dziecka, spanie i karmienie jest o wiele łatwiejsze i mniej ograniczone. Inni członkowie rodziny też mogą czasami czuć się trochę bardziej komfortowo z dzieckiem i opiekować się nim, bawić się i pielęgnować, brać maleństwo w ramiona i przytulać. Kiedy zmieniasz pieluchy i ubrania, dziecko może tam leżeć i czuć się szczęśliwe.

Rożek niemowlęcy — jakość bez kompromisów

Wszystkie tkaniny mające kontakt z wrażliwą i delikatną skórą dziecka muszą spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Oznacza to, że nie mogą zawierać żadnych składników mogących podrażniać lub wnikać w skórę dziecka. Wszystkie nasze otulacze spełniają najsurowsze normy potwierdzone specjalistycznymi badaniami i certyfikatami, wydanymi przez niezależne instytuty badawcze. Jesteśmy pewni, że zawsze oferujemy Ci bezpieczne i zdrowe produkty dla Twojego dziecka. Nasze rożki posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. U nas nie ma miejsca na kompromisy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybór odpowiedniego rożka dla siebie i swojego malucha.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach