Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 37 produktów
Sortuj:
Znaleziono 37 produktów

Śpiworki z poduszką

Aby zapewnić niemowlęciu błogi sen, należy pomyśleć o właściwych oraz bezpiecznych akcesoriach do snu. W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka trzeba zadbać o odpowiednie przykrycie. Śpiworki z tkaniny naturalnej o nazwie Wafel bądź tkaniny polarowej Minky podołają temu zadaniu. Rewelacyjne właściwości obu tkanin zyskują coraz większe uznanie i cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców posiadających małe dzieci.

Śpiworki do spania

Popularność tkaniny Minky w wersji zadrukowanej z charakterystycznymi delikatnymi wypustkami bądź zupełnie gładkiej zyskuje coraz większą aprobatę rodziców. Szczególnie sprawdza się, jako materiał zapewniający ciepło w akcesoriach przeznaczonych bezpośrednio do użytku dla maluszków. Śpiworek niemowlęcy uszyty z tego typu tkaniny nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Mimo że jest w całości wykonany z poliestru, dzięki swoim niesamowitym właściwościom doskonale nadaje się do codziennego użytku. W czasie snu dziecka śpiworek zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Podobne cechy posiada śpiworek uszyty z tkaniny bawełnianej o nazwie Wafel. Dzięki niezwykłej strukturze materiał zapewni małemu dziecku odpowiednią temperaturę. Są to tkaniny niezwykle miękkie oraz przyjemne w dotyku. Ponadto bez problemu można je prać w automatycznych pralkach. Cechują się krótkim czasem schnięcia. Są odporne na wszelkiego rodzaju rozciąganie. Śpiworek dla niemowlaka poza wykorzystaniem go w domu sprawdzi się również jako nieodzowny element zapewnienia bezpieczeństwa dziecku w trakcie podróży. Tym samym bez problemu można go wykorzystać do ułożenia dziecka w wózku w czasie spaceru podczas chłodnych i zimnych dni. Posiada on praktyczne i niezawodne zapięcie na zamek błyskawiczny, który posiada materiałowe zabezpieczające osłonki.

Kolorowe śpiworki dla chłopczyka i dziewczynki

Szeroka gama barw dwustronnych okryć zabezpieczających przed wychłodzeniem małych dzieci, zapewnia możliwość wyboru odpowiedniego koloru. Dostępne są wzory tkanin w bardzo znane i popularne postacie z kreskówek oraz bajek dla najmłodszych. Dla chłopców odpowiednie będą kolory popielate bądź niebieskie. Z pewnością sprawdzą się tkaniny we wzory samochodów policyjnych i strażackich oraz lokomotywy. Zaś dla dziewczynek polecamy śpiworek do spania w odcieniu różu i beżu z motywami roślinnymi. Ponadto małe księżniczki szybko usną w otoczeniu wróżek oraz kolorowych serduszek. Wewnętrzna strona jest w kolorze jednolitym. Śpiworek z poduszką stanowi nieodzowny komplet wyprawki dla niemowlaka bądź dziecka w wieku przedszkolnym. Jednak przy wyborze należy kierować się odpowiednim rozmiarem dziecka. Dostępne są również dwa rodzaje poduszek. Dla niemowląt polecamy płaską poduszeczkę. Zaś dla nieco starszych dzieci właściwa będzie podusia puszysta. Wszystkie te akcesoria posiadają wypełnienie z antyalergicznej włókniny silikonowej. Dzięki temu rodzice zapewnią swoim pociechom zdrowy oraz spokojny sen. 

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach