O firmie

Cyminka to rodzinna firma, która powstała z miłości do najmłodszych. Nasze początkowe marzenia były związane z szyciem wyprawek dla dziecka, czy niemowlęcia, które pojawiało się na świecie wśród najbliższych. Zwykła pasja tworzenia dla rodziny, własnych dzieci i stworzenia czegoś, co teraz można ogólnikowo nazwać wyprawką dla noworodka, czy wyprawką dla dziecka. Przez kilka lat, jako matki dojrzewałyśmy do decyzji, żeby zając się tym szerzej i zawodowo. Za nami było sporo doświadczeń, z pracy polegającej na szyciu, ale zależało nam, żeby w końcu zacząć robić to dla najmłodszych. Naszą misją jest jednocześnie uszczęśliwiać i dzieciaki oraz ich mamy. No i tak powstał wymarzony sklep online z artykułami dla niemowląt (stacjonarnie też można nas odwiedzić i odebrać zamówienie). Od roku 2017 można realizować zakupy online i korzystać z naszej szerokiej oferty produktów (w tym także handmade dla dzieci): poduszki, kocyki, kołderki, prześcieradła, ochraniacze, organizery, rogale, kokony, przytulanki, zestawy pościelowe, pościele, narzuty, namiotyTipi, kosze na zabawki i inne rzeczy, które są szyte na Wasze indywidualne zamówienia.

Od tego momentu odwiedzają nas mamy, które chcą poznać stworzone tutaj artykuły dla dzieci, pisząc inaczej, ciepłe i bezpieczne artykuły dla niemowląt, czy to do łóżeczka, ale także do zabawy. Z każdym kolejnym zamówieniem i jego oceną, rosła w nas radość, a dobre relacje z zamawiającymi mamami dały nam mnóstwo pozytywnej energii i nowych pomysłów. Oglądanie zdjęć dzidziusiów, maleństw, które przytulają się do naszych prac, to niesamowite przeżycie. Wciąż pracujemy nad rozwojem Waszego sklepu z artykułami dla dzieci Cyminka, bo przecież, to dla Was szukamy rozwiązań, które wizualnie i pod kątem bezpieczeństwa, są na najwyższym poziomie. Dla nas, szyjących mam, to coś więcej niż praca. Dobrze pamiętamy pierwsze chwile w sieci sklepu z artykułami dla niemowląt, którego jesteśmy autorkami. Wiele pytań od mam, początkowo z Andrychowa i okolic Małopolski i Śląska. Potem z całej Polski: Warszawy, Bydgoszczy, Opola, Poznania, Łodzi i wielu innych polskich miejscowości. Szyjemy w Polsce, w Andrychowie, czyli miejscu znanym na całym świecie, które ma długą tradycje w działalności tego typu. Kreacje z naszej pracowni: artykuły niemowlęce, czy artykuły dziecięce są stworzone wyłącznie z materiałów polskich, sprawdzonych producentów.

Największą radość dają nam miłe, pełne ciepłych słów opinie zadowolonych mam, a także klientów, z którymi współpracujemy na stałe: hurtowni, sklepów stacjonarnych i inne miejsca, gdzie można trafić na artykuły z naszego sklepu z artykułami dziecięcymi, także tymi z kategorii handmade.

Jeżeli masz do nas pytanie lub chcesz zaproponować współpracę zapraszamy do kontaktu, lub do rozmowy na messenger. Udanych zakupów :)

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach