Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 198 produktów
Sortuj:
Znaleziono 198 produktów

Kocyki, materacyki, otulacze, wkładki do wózka/nosidełka

Każdy przyszły rodzic chciałby, aby jego dziecko miało jak najbardziej wygodnie i komfortowo wyposażony wózek. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele akcesoriów, które zdecydowanie pomogą przy urządzaniu wózka dla naszego malucha. Jednak wszystkie te elementy dostępne są na stronie internetowej Cyminka.pl, przez co przyszli rodzice mają wszystko na wyciągnięcie ręki.


Jakie wybrać otulacze/ kocyki do nosidełka?

Na stronie Cyminka.pl dostępne są różnego rodzaju otulacze. Są to dwustronne kocyki, które można umieścić zarówno w nosidełku lub w foteliku samochodowym. Otulacze te wykonane są z wysokiej jakości tkaniny, przez co idealnie sprawdzą się zarówno podczas jesiennych i zimowych spacerów. Dodatkowym atutem jest fakt, iż kocyki do nosidełka posiadają kaptury, które zabezpieczą główkę maleństwa przed ewentualny chłodem. Te kocyki do nosidełka są w pełni bezpieczne dla malucha poprzez antyalergiczną włókninę silikonową. Otulacze do nosidełka posiadają specjalnie wyprofilowane otwory, które umożliwiają przeciągnięcie przez nie pasów bezpieczeństwa, poprzez które dziecko będzie zabezpieczone przed wszelkimi wstrząsami. Bogaty wybór wzorów doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku dziewczynek i chłopców, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. 


Na jakie materacyki/ wkładki do wózka się zdecydować?

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby zapewnić swojemu maluchowi wygodne miejsce w wózku do długich spacerów. Zdecydowanie pozwolą na to materacyki do wózka, które są dostępne na stronie Cyminka.pl. Materacyki do wózka są dwustronnie obszyte kolorowym materiałem bawełny z ciekawymi wzorami dziecięcymi. Wkładki do wózka wypełnione są antyalergiczną włókniną silikonową, która sprawdzi się zarówno w chłodne dni dając dziecku ciepło lub podczas spacerów w ciepłe dni zapewniając przyjemną dla ciała lekkość. Wkładki do wózka można stosować zarówno jako materacyk, bądź jako prześcieradełko, które uchroni wózek przed ewentualnymi zabrudzeniami i przed zniszczeniem. Możliwy jest wybór rozmiaru tego produktu (73x35 oraz 80x38), przez co można dopasować taką wkładkę/ materacyk do wózka, bądź gondoli. Materacyki i wkładki do wózka mają szerokie zastosowanie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Wszystkie produkty na stronie Cyminka.pl są przygotowywane z wszelką starannością oraz dbałością, tak, aby zadowolić każdego klienta. Istnieje również możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian poprzez wcześniejszą rozmowę telefoniczną, bądź kontakt e-mailowy. Wszystkie akcesoria dostępne na stronie Cyminka.pl są wyprodukowane w Polsce z dbałością o najmniejszy szczegół.


 


 

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach