Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 4 produkty
Sortuj:
Znaleziono 4 produkty

Okres przedszkolny jest bowiem ważnym czasem dla rodziców i malucha. Po raz pierwszy następuje rozłąka pomiędzy dzieckiem i mamą. Jak zatem przygotować się na ten trudny okres w życiu malucha? Co pomoże, aby dziecko czuło się dobrze w przedszkolu? Okazuje się, że świetnie się sprawdzą śpiworki bawełnianie. Zobacz jakie płyną z nich korzyści i jak szerokie jest och zastosowanie!

Śpiworek z poduszką do przedszkola

Śpiworek z poduszką do przedszkola pomoże maluchowi w procesie adaptacji w przedszkolu, i ułatwi zasypianie. Śpiworek miło i mięciutko otuli każde dziecko podczas rutynowej drzemki, a przy tym dadzą naszemu maluchowi nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także namiastkę znanego mu miejsca, co jest szczególnie ważne w pierwszy dniach pobytu  w przedszkolu. Dziecko musi bowiem czuć się dobrze i mieć coś swojego, do czego może się w każdego chwili przytulić i położyć – wówczas jego proces adaptacji nie tylko będzie łatwiejszy, ale i przyjemniejszy. Rodzice niejednego malucha mocno przeżywają oddanie dziecka do przedszkola, dlatego warto swoją pociechą zaopatrzyć we wszystko, co dziecku pozwoli się dobrze czuć.

Inne zastosowania śpiworków

Śpiworek niemowlęcy jest popularnym wkładem do wózków dla nowonarodzonych dzieci w okresie jesiennym i zimowym. Dzięki temu rodzice mają pewność, że ich maluch jest delikatnie otulony urokliwym materiałem i jest mu przede wszystkim ciepło podczas mroźnych spacerów. Niemniej jednak, produkt ten jest często wykorzystywany również w łóżeczkach niemowlęcych – jest świetnie rozwiązanie, gdyż rodzice mają pewność, że maluch nie zrzuci w nocy kołderki.  
Śpiwór dla dzieci zagwarantuje bowiem, że maluch każdą noc prześpi bez zimnych stópek.

Śpiworek do spania okazuje się również idealnym rozwiązaniem podczas częstych podróży. Często bowiem dzieci nie lubią spać w obcych i nieznanych im miejscach, a produkt ten zapewni im spokojny i bezstresowy wypoczynek w każdym miejscu – a sam jego przewóz nie stanowi żadnego problemu, ponieważ turystyczna torba gwarantuje łatwy transport. Takie rozwiązanie jest również pomocne, gdy dziecko śpi u dziadków czy u kolegi – zawsze bowiem będzie miało coś swojego, coś znanego. Śpiworek do spania będzie również pomocny w nauce samodzielności. Dziecko często bowiem nie chce się rozstać z sypialnią rodziców. Niemniej jednak, kolorowy i przyjazny śpiworek zachęci dziecko, aby noc spędziło we własnym łóżku. Warto podkreślić również, że produkt ze względu na dużą uniwersalność i duże zastosowanie dostępny jest w różnych rozmiarach – dlatego też, bez obaw, rodzice wybiorą śpiworek niemowlęcy czy też dla większego malucha. Niemniej jednak, jest jeszcze jedno zastosowanie tego produktu! Śpiworek świetnie sprawdzi się podczas wieczornych zabaw czy oglądania filmów. Zapewni on bowiem wyjątkowy nastrój i niezapomniane wspomnienia. Warto też wykorzystać ten produkt, gdy więcej dzieci nocuje w domu – często nie ma tyle łóżek, aby pomieścić każdego dziecko.  Z pomocą natomiast przychodzą śpiworki, które możemy ulokować kilka w jednym pokoju stwarzając przy tym tipi – maluchy z pewnością tej nocy nie zapomną przed długi okres czasu.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach