Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij

Kocyki dla dzieci / niemowląt  


W kategorii kocyki dla dzieci każda mama znajdzie wymarzony kocyk dla noworodka, w ofercie jest kilkadziesiąt propozycji i wzorów kocyków dziecięcych, w tym m.in.:


Zapewniamy komfortowe i sprawdzone materiały, które są używane do produkcji kocy dla dzieci, w tym 100% bawełna minky 380 g premium. Tutaj zdrowie i bezpieczeństwo Twojego Skarbu stawiamy na pierwszym miejscu i kocyki dla niemowląt marki Cyminka, to gwarancja Twojego zadowolenia.


Każdy ciepły kocyk dla niemowlaka będzie spełniał swoją rolę zarówno w cieplejsze, jak i chłodniejsze dni, pozwalając na swobodny obieg powietrza, a do tego wszystkie kocyki niemowlęce nie drażnią delikatnej skóry każdego maluszka.


W te najzimniejsze dni, pory roku kocyk bawełniany dla niemowlaka jest już „must have” dla każdego maluszka. Podobnie, jak my dorośli otulamy się kocami, to w te chłodniejsze dni gruby kocyk dla niemowlaka okaże się niezbędnym dodatkiem do łóżeczka lub wózka. Szeroki wybór kolorystyczny wzorów, które są w tej kategorii, pozwoli Ci na dobranie wzoru także pod kątem płci w zależności tego, czy chodzi o kocyk dla dziewczynki lub kocyk dla chłopca jest sporo asortymentu.


Z odpowiednim kocykiem dla niemowlaka na zimę każdy zimowy wieczór będzie spokojniejszy i ciepła nigdy nie zabraknie.


Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach