Kategorie

Materiał

Cena

  • -
Filtruj
Zamknij
Znaleziono 231 produktów
Sortuj:
Znaleziono 231 produktów

Pościel do łóżeczka

Pościel dla niemowlaka to jeden z ważniejszych i pierwszych zakupów dokonywanych jeszcze przed porodem. Często wybór pościeli niemowlęcej to element większego planu przyszłych rodziców, a czasem prezentu od najbliższych. Produkty z tej podstrony naszego sklepu Cyminka, to gwarancja spokojnego snu i szeroki wybór wzorów pościeli dla niemowlaka, które będą cieszyć nasze oczy i przez długi czas, a co najważniejsze dawać naszemu maleństwu ciepło i komfort.

Prezentowana w naszym sklepie pościel minky dla dzieci i niemowląt jest niesamowicie miękka w dotyku, antyalergiczna i posiada niezbędne certyfikaty spełniające wszystkie normy europejskie (OEKO-TEX Standard 100).


Komplet pościeli do łóżeczka – wzory i możliwości

W naszej stałej ofercie posiadamy niemal 300 autorskich wzorów w kategorii: pościel dziecięca do łóżeczka. Wiele z nich powstało dzięki naszym klientom, którzy sugerowali, co podoba im się najbardziej oraz oczywiście dzięki naszym obserwacjom potrzeb przyszłych rodziców.

Najpopularniejszy rozmiar, który jest zamawiany to pościel do łóżeczka 120 × 90 cm.

Inne poza pościelą dziecięcą w rozmiarze 120 × 90, które posiadamy w standardowej ofercie to: 100 × 77 cm i 135 × 100 cm. Tutaj jesteśmy w stanie zaproponować o wiele więcej podczas rozmowy z Wami. Oczywiście na każde indywidualne zamówienie jesteśmy gotowe, uszyć zestaw pościeli do łóżeczka w innych proporcjach, co zdarza się dość często.

Dodatki i zestawy pościelowe

W ramach zakupu wyprawki dla niemowlaka u nas możecie skompletować pościel do łóżeczka dla chłopca czy pościel do łóżeczka dla dziewczynki, ale także w identycznej lub zbliżonej konwencji pozostałem elementy wyposażenia łóżeczka. Może to być rogal do karmienia czy kokon niemowlęcy lub inne niezbędne w obecnych czasach pomoce dla rodziców ułatwiające codzienne czynności, jak karmienie, zabawę czy spacery. Więcej o takich możliwościach dowiecie się w zakładce zestawy lub po prostu przeglądając całą ofertę naszego sklepu.

Każda z Was może bez problemu kontaktować się z nami i omawiać Wasze potrzeby, pomysły lub po prostu poradzić się, jak skompletować własny idealny zestaw dla ukochanego skarbu. My zawsze stajemy na wysokości zadania i nie tylko szyjemy wymarzone wzory, ale także doradzamy Wam najlepiej, jak potrafimy, żeby od pierwszego dnia maleństwo cieszyło się z miękkim startem razem z Cyminką.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach