Poznajcie nowoczesne wzory bawełny i dowiedzcie się, co można z niej uszyć w ramach wyprawki dla niemowlaka

Słowo wstępu

Każda przyszła mama przed jednym z najszczęśliwszych dniu w życiu organizuję mnóstwo rzeczy, które są niezbędne do przywitania nowego życia. Większość z Was pragnie poznać płeć dziecka wcześniej (jest to możliwe w czasie ok. 12-20 tygodniu ciąży, czasem zdarza się, że później) i przygotować łóżeczko dla córeczki lub synka.

Dziewczynka a chłopczyk – rozmyślania nad wzorem pościeli dla niemowlaka

Część wzorów, które dla Was szyjemy, wizualnie sugeruje, kto będzie przyszłym posiadaczem danego zestawu do łóżeczka. Przykładowo miś boy będzie idealny dla chłopca, a polne kwiaty będzie częściej wybierany dla dziewczynek.

Poza tym w naszym sklepie znajdziecie przeróżne motywy: zwierzątka, misie, kwiaty, motyle, pojazdy, gwiazdki oraz planety i wiele innych.

Wśród najpopularniejszych produktów warto wymienić: kocyki bawełniane dla niemowląt, poduszki bawełniane, otulacze bawełniane i inne elementy związane ze snem i zabawą Waszych milusińskich.

Tutaj warto nadmienić, że bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też bawełniane prześcieradła do łóżeczka w popularnych rozmiarach 120 × 60  cm i 140 × 70 cm. Oczywiście dla nas nie jest problemem, uczycie produktu w innym wybranym przez Was wymiarze, co często dzieje się po kontakcie przez e-mail lub messenger.

Poniżej omawiane wcześniej przykłady:


Kilka słów o polskiej bawełnie i naszej pracowni krawieckiej dla dzieci

W naszej pracowni znajdziecie mnóstwo wzorów i ich kombinacji kolorystycznych uszytych z najwyższej jakości bawełny. Jest to materiał wysoce ceniony przez nasze klientki. Każda z Was decydując się na wybór bawełnianej wyprawki dla noworodka, może być pewna, że Wasze maleństwo będzie bezpieczne i będzie czuło się bardzo komfortowo, dzięki czemu i Wasz sen będzie spokojniejszy, a ilość godzin snu będzie wyższa. To czasem takie detale decydują o tym, czy czas wieku niemowlęcy przebiegnie w miarę spokojnie i radośnie.

Brązowe jeżyki – HIT, czyli najczęściej wybierany wzór na zestawy dla dzieci do łóżeczka

Prawdziwym hitem i bestsellerem jest nasz zestaw do łóżeczka dla niemowlakabrązowe jeżyki.


Same zastanawiamy się, dlaczego jeże, ale widocznie jako pożyteczne, słodkie i z nocne stworzenia kojarzą Wam się ze spokojną nocą :). Ten wzór występuje w postaci wielu gotowych produktów:

 • kocyki
 • ochraniacze
  • kokony
  • rożki
  • prześcieradła

   ale używamy go również w przypadku zestawów do wózka,  jako narzuty na łóżko dziecięce i pościel dla przedszkolaka, czy kosze na zabawki.


   To wzór jest neutralny i wybierany jest dla dziewczynki jak i dla chłopca. Taka pościel do łóżeczka ucieszy Was z pewnością. Poniżej możecie zobaczyć, jak to wygląda w praktyce.
   Kliknijcie tutaj, jeżeli chcesz przejść do naszego sklepu z produktami dla dzieci i niemowląt i obejrzeć wszystkie prace.

   Poznajmy się :)

   Podobał Ci się nasz blogowy wpis? Wierzymy, że TAK. Jeżeli chcesz być bliżej nas i śledzić nowości, zapraszamy do polubienia naszego Facebooka i Instagrama ;).
   Zapisz się do naszego newslettera

   Otrzymuj informację o nowościach i promocjach