Nasze zestawy do łóżeczka w porcie Southampton, w Anglii

Ten wpis na naszym blogu cieszy nas niezwykle. Niedawno nasze zestawy do łóżeczka w tym poduszka do łóżeczka, pościel niemowlęca, czyli cały komplet do łóżeczka dla niemowlaka, a dokładniej dziewczynki zawędrował na wyspy i napiszemy o tym kilka słów. Jest przesłodka i ma na imię Angelina. Mieszka na południowym wybrzeżu Anglii w malowniczym porcie Southampton. Jest dość znany, bo to stąd wypłynął słynny statek pasażerski „Titanic”. Skupmy się jednak nie na pływaniu, a wypoczynku maleństwa ze zdjęć ;).


Wszystko, co szyjemy, jest projektowane i tworzone z myślą o córeczce lub synku oraz czasie spędzonym przez dzieciątko w łóżeczku, kołysce, czy wózku. W naszym sklepie online możecie wypróbować pojedyncze produkty, ale najczęściej mamy decydują się na zestawy wieloelementowe. W poszczególnych wyborach poza pościelą i podusią dochodzą ochraniacze, kokony czy organizery, które szyjemy w jednej ustalonej z Tobą konwencji. Tak było w przypadku ślicznej Angeliny i Jej Mamy. Nie można odmówić uroku naszej małej księżniczce.


Szyjemy i wysyłamy nasze produkty w całej Europie, takie produkty, jak poduszki antyalergiczne dla dzieci, pościel bawełniana dla dziecka, czy zestaw do łóżeczka dla niemowlaka stworzone według indywidualnych upodobań to stały punkt programu. Mamy z całej Europy widzą już, co znaczy np. poduszka bawełniana dla dziecka autorstwa pracowni „Cyminka”, co cieszy nas niezmiernie i daje wiele motywacji. Kontakt z mamami z całej Europy to dla nas świetne przeżycie.

Jeżeli podobają się Wam artykuły z fotografii, to poniżej pomocne linki.

Lista zakupów, dzięki której skompletujesz zestaw do łóżeczka dla niemowlaka ze zdjęć:

    • zestaw pościeli do łóżeczka 

    • pościel do łóżeczka dla dziewczynki 

    • poduszka serduszko 
Dziecięca poduszka z falbanką jak i cały zestaw pokazany na zdjęciach to jeden z bestsellerów w kategorii zestawy do łóżeczka dla dzieci i niemowląt w sklepie Cyminka.

Nasza pracownia nieustannie poszerza ofertę o nowe wzory pościeli do łóżeczka.

Zdjęcia Angeliny i naszych zestawów warto zobaczyć i chyba Wam się spodobają :).

Dziękujemy Mamie, Pani Edycie za przesłanie.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach