Namiot Tipi dla dziewczynki, namiot tipi dla chłopca

Informacje i zalety z posiadania namiotu tipi dla Twojego dziecka oraz dla Ciebie

 

Namiot Tipi – po co, skąd i dlaczego? Słowo wstępu.

Starsze pokolenia pamiętają czasy, gdy jako dzieci próbowaliśmy sami budować czy to na łóżkach, czy połączonych fotelach lub krzesłach za pomocą koca, tworząc misterne konstrukcje przypominające namioty. Takie pomysły na fortyfikacje brały się z telewizji i serwowanych nam przez wiele lat westernów, ale była też inna przyczyna popularności indiańskich namiotów. Jako kilkulatkowie mieliśmy potrzebę stworzenia bazy do zabaw. Miejsca, gdzie wspólnie z rodzeństwem lub dziećmi znajomych przeniesiemy się jeszcze mocniej do świata wyobraźni i po prostu będzie lepsza zabawa :). Kraj lat dziecinnych będzie nam się zawsze kojarzył z takimi chwilami i warto zadbać o podobne lub możne nawet lepsze wspomnienia dla swoich podopiecznych, albo pomyśleć w tym kontekście: o rodzinie, znajomych i ich pociechach. 

Namioty Tipi dla dzieci Cyminka zapewnią taką krainę fantazji i jako autorki tego wpisu, życzymy Waszym dzieciom takich właśnie pozytywnych wrażeń związanych z posiadaniem namiotu do pokoju dla chłopca lub namiotu do pokoju dziewczynki. Poniżej dowiecie się więcej o namiotach tipi, ich specyfice, zaletach i naszej misji w tym, jakże miłym temacie. 

Kolorystyka i wzornictwo namiotu tipi dla dziewczynki i tipi dla chłopczyka.

Tutaj tradycyjnie kolor różowy i wzorki w oparciu podłoża w tych odcieniach będzie kojarzony i raczej przeznaczony dla dziewczynek, a jeżeli ma to być prezent wręczony jeszcze przed narodzeniem maleństwa, albo zwyczajnie przyszli rodzice nie zdradzili nam płci dziecka, a my chcemy ich miło zaskoczyć, istnieje sporo neutralnych propozycji kojarzących się pozytywnie bez względu na płeć. Przykład to wzór z indiańskimi zwierzątkami.

tipi namiot

Bardzo popularny jest także wzór galaktyczny, który cieszy się sporym zainteresowaniem i jest jednym z bestsellerów w sklepie online Cyminka.

namiot tipi

A że propozycji jest więcej. warto zajrzeć klikając w ten link i wybrać coś według gustu, upodobań, a może klimatu wnętrza, gdzie będzie stał namiocik dla maleństwa, a może już nawet przedszkolaka.

Namiot tipi najlepszy prezent niespodzianka

Często nie wiemy, co możemy sprezentować młodej mamie, czy rodzicom.

No i do tego wiemy, że mają w domu już tonę zabawek, gier czy innych popularnych pomysłów na prezenty dla dzieci, czy najmłodszych.

Wtedy warto włączyć kreatywność. Gdy zbliża się gwiazdka, urodziny, albo zwyczajnie chcemy bez okazji sprawić komuś przyjemność, a zarazem wykazać się pomysłowością lub lubimy wręczać praktyczne prezenty, wtedy zestaw tipi dla dzieci Cyminka okaże się najlepszym sposobem na sprawienie radości maleństwu i rodzicom. Ta radość może trwać dłużej niż 5 minut ;).

Największe zalety tipi do pokoju dziecięcego

Na ten aspekt zakupu i posiadania namiotu można spojrzeć z punktu widzenia malucha i rodzica.

Przybliżymy Wam plusy tipi wigwam, których nie brakuje, posiadając namiot do pokoju chłopca lub namiot do pokoju dla dziewczynki.

 

Z najważniejszej perspektywy, czyli maleństwa atuty są następujące:

    przytulny zakątek do zabawy

    super miejsce na krótkie drzemki

    baza do integracji z innymi dzieciakami

    ulubione miejsce do wypoczynku


Z punktu widzenia rodzica, argumenty na TAK, to:

    mini magazyn na zabawki

    miejsce intymności dla dziecka

    rozwijanie wyobraźni poprzez zabawę z dala od komputera, czy smartfona

    duży wybór wzorów, który można dopasować do płci dzieciaka, wnętrza lub pomysłu

    miłe miejsce na spędzenie czasu z pociechą i wspólne zabawy

    dobre miejsce na czytanie bajek na dobranoc w atmosferze bliskości

    łatwość w rozkładaniu i składaniu bez żadnych instrukcji

    lekki — możliwość przenoszenia na działkę, do ogrodu i w inne miejsca


Właściwie część korzyści jest obopólnych i pewnie odnajdziecie kolejne dzięki własnym przeżyciom. Warto mieć pod ręką namiot dla dzieci tipi i sprawić maluchowi, a często i sobie, jako rodzicowi radość. Martwisz się jak złożyć tipi? Nasze produkty są banalne w użytku, łatwe w czyszczeniu i ewentualnym praniu. Fajną opcją jest wspomniana powyżej możliwość zabierania tipi dla dzieci do ogrodu lub w inne miejsce, które wyda nam się fajne do zabawy.


O czym jeszcze można pomyśleć, czyli fajne dodatki do namiotu tipi dla dzieci.

Baza do zabawy, bazą do zabawy, ale jak nasze maleństwo padnie ze zmęczenia, może chcieć zrobić to tu i teraz :). Kilka dodatków może pomóc w wygodnej drzemce i podpowiemy, co to może być. Z oczywistych rzeczy nie obędzie się bez kocyka i podusi.  W sklepie Cyminka możesz liczyć nawet na oryginalne przytulanki, które dzieci często uwielbiają mieć blisko przez kilka pierwszych miesięcy życia, a bywa, że dłużej. Taki zestaw np. namiot tipi z matą i poduszkami, to idealne miejsce na różne okazje, o czym wspomnieliśmy powyżej.

 

Czy podobał Ci się nasz blogowy wpis? Wierzymy, że TAK. Jeżeli chcesz być bliżej nas i śledzić nowości zapraszamy do polubienia naszego Facebooka lub Instagrama ;).Zobacz urządzenia

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informację o nowościach i promocjach